24.-25. augustā bērnu žūrijas dlībnieki Nakts bibliotēkā Pasākums

Nakts Alsviķu bibliotēkā „Kinozvaigžņu vakars” 24.- 25. augusts.

Nakts bibliotēkā pasākuma vadītājas un organizētājas Marta Ziņģe, Līva Briede, Samanta Širaka un bibliotekāre Sarmīte Meļķe. Pirms trijām nedēļām sākās darba grupas darbs pie pasākuma organizēšanas un tā norises plānošanas. Izdomājām vakara tematu un izveidojām ielūgumus katram bērnu žūrijas dalībniekam. Nolēmām, ka visi dalībnieki dalās divās grupās un pirmā komanda bija „Ugunsgrēka” zvaigznes- Ingars- Fēlikss, Daina – Zenta, Laura – Milda, Solvija- Helēna, Ramona- Ieva. Otrā komanda iejutās seriāla „Viņas melo labāk” lomās- Daniela- Baiba, Ērika- Matra, Amanda- Margo, Sanija- Kristīne, Estere- Roberta Roberta māte, Kristaps- Roberts, Agnese- Jolanta.

Solvija, Marta un Sarmīte pirms nakts pasākuma uzaicināja dalībniekus šoreiz izdarīt labu darbu bibliotēkas sakopšanā- tika noslaucīti putekļi no grāmatu plauktiem, sakārtoti žurnāli pēc gadiem un izdošanas numuriem, sakoptas telpas vakaram.

Šoreiz nebija obligāts dreskots, ieeja bija sešu nezināmu vielu atpazīšana ar aizsietām acīm tikai ar taustes un smaržas noteikšanu- milti, piparmētras, klinģerītes, dilles, lociņi, pipari, pēc pārbaudījuma varēja iekātot savu gultas vietu starp plauktiem, kam sekoja vakariņas.

Tālāk  spēles ārā un telpās-  ķerru stumšana, pēdu spēle, dejas , aklās vistiņas, seriāla lomu saspēles izveide 10 minūšu priekšnesumam, tā atrādīšana, spēles ar baloniem, aklās vistiņas, neiztrūkstoši arī krustvārdu mīklu minēšana, šausmenes skatīšanās, orientēšanās tumsā pēc 2 naktī- jāatrod 11 kontrolpunkti, kur katrs nākamais punkts bija atrodams , ja atrada mīklu un to atminēja, lai zinātu kur ir nākamais kontrolpunkts. Par neuzminētu mīklu varēja nākt pie vadītājām un prasīt uzvedinošu teikumu, kas bija asprātīgi izdomāti. Piemēram- ķirsis- koks kurā jūs sēžat- jo tajā sēž visi ķiršu ogu laikā, kastanis- nēsā kabatā kā talismanu, bērzs- Ja vēstulei nav papīra raksti uz tā, Egle- Adventes laika dekorācijas, ozols- pabaro mežacūkas, dīķis- Vasaras karstuma veldzējums, ziedu tūtas- ieradās par godu puķu draugu saietam, autoosta- vieta, kur visvairāk saulespuķu čaumalas, prožektors- gaismas stariņš tumsā, miskastes- tur novieto visu , kas lieks, 01- ugunsdzēsēju kāpnes.

Ap četriem no rīta sākās karaokes dziedāšana pie mikrofona, kas ilga līdz miega uznākšanai – pieciem sešiem kā nu kuram, bet kāds negulēja nemaz.

Desmitos no rīta celšanās, brokastis, savu mantu sakārtošana, spēle ar lapiņām, kur uzrakstīts vārds, bet uzrakstu nezina tās īpašnieks ar jautājumiem uzzina, kas viņš ir un tad jau tuvojās pēcpusdiena un došanās mājās.

Paldies visiem 15 nakts dalībniekiem par izturību, atraktivitāti, jautrību uz tikšanos rudens brīvlaikā, kura vadītājas būs Solvija Ozoliņa, Ramona Kubulniece un Daniela Tišanova.

 

Tagi: Pasākumi