Par notikušo Alsviķu bibliotēkā

5. decembrī 10 00- Bērnu žūrijas noslēguma pasākums PII „Saulīte” audzēkņiem. Šoreiz bibliotekāre viesojās Saulītē. Lasījām pasakas, spēlējām spēles, minējām mīklas un noslēgumā ikviens grāmatu eksperts saņēma dāvanu – saldumu piramīdu un grāmatu.

10. decembrī – Mācību seminārs Alūksnē- jaunas iespējas bibliogrāfijā, datu bāzes, e- pasta etiķete, grāmatu brīnumainās pārvērtības un citi jautājumi

17. decembrī bibliotēka piedalās senioru Ziemassvētku pasākumā, kur ikviens dalībnieks saņēma nelielu saldumiņu ar novēlējumu Jaunajā gadā un Senioru kopai „Noskaņa” neliela dāvana ikdienas nepieciešamībām.

29.- 30. decembrī- Skolēnu brīvdienās „Nakts bibliotēkā” pasākums skolēniem „Vispasaules rūķīšu salidojums”.

Pasākuma vadītājas Marta Ziņģe un Estere Mukstiņa. Paldies meitenēm par ieguldīto darbu. Divas  nedēļas iepriekš  ikviens dalībnieks saņēma kādu no Eiropas valstīm , kur ielūgumā sīki bija aprakstīts katram mājas darbs. Jāpastāsta kā viņa valstī sagaida Ziemassvētkus un jauno gadu, kā arī šīs valsts valodā jāpasaka Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno gadu. Ikviens piedalījās loterijā, kas bija katram jāatnes un jāpaliek zem eglītes.  Programma bija piesātināta ar dažādām spēlēm , krustvārdu mīklu minēšanām, zīlēšana, konkursi- kurš ātrāk saliks piramīdu no glāzēm un arī nojauks, prāta banka, filmu skatīšanās, kā arī veiksmīgi noritēja UNO spēle. Beigās arī ikviens no 15 dalībniekiem saņēma balviņas par aktīvu darbošanos pasākumā.

Tagi: Pasākumi