Ādažu bibliotēkā 7. novembrī notika tematiska pēcpusdiena, tikšanās ar vēsturisku darbu autoru, rakstnieku Jāni Ūdri

      Rakstnieks Jānis Ūdris, 7 vēsturisku un biogrāfisku romānu autors,  tikšanos ar pasākuma dalībniekiem aizsāka, iepazīstinot klātesošos ar saviem biogrāfiskajiem darbiem -  grāmatu par latviešu izcilo politiķi un mūsu diplomātijas iedibinātāju Zigfrīdu Annu Meierovicu ”Meierovics. Trīs Annas”, kā arī biogrāfisko romānu latviešu literatūrā  par Kārli Ulmani „Ulmanis. Lielā Kārļa testaments”. Lai uzturētu atklātu sarunu ar jauno paaudzi, ir tapusi grāmata „Meldras un Matīsa ceļojums vēsturē” jeb „Latvijas dzīvā vēsture tīņiem”, kurā rakstnieks ar saviem mazbērniem pieredz svarīgākos Latvijas vēstures notikumus, un citiem darbiem. Jānis Ūdris ilgus gadus bijis arī laikraksta "Latvijas Vēstnesis" redaktors.    

       Jāņa Ūdra vēsturiskajās pārdomās par Latvijas izveidošanos, diplomātiju un politiku, kā arī ieskatu šodienā, ieklausījās  dažāda gadagājuma novada iedzīvotāji – gan Ādažu vidusskolas vecāko klašu skolēni, gan arī  citi interesenti.

       Bibliotēka aicina ikvienu pievērst uzmanību rakstnieka literārajiem darbiem, kas veltīti Latvijas vēstures izzināšanai, atklājot pagātnes notikumus un politiskās aizkulises. 

Ziņu sagatavoja:

Ādažu novada bibliotēka

Tagi: tikšanās, Autors