Kā ik katru gadu, arī 2014.gadā Ādažu bibliotēka piedalās E-prasmju nedēļā, kas norisināsies 24.03.-30.03.2014.

       Šogad Ādažu bibliotēka sniegs konsultācijas visiem novada iedzīvotājiem un tā viesiem par interneta piedāvātajām plašajām iespējām, nodrošinās pieeju datoriem un internetam, kā arī sekos līdzi E-prasmju nedēļas ietvaros notiekošajam- tiešraidēm un citām aktivitātēm.


24.marts - „Prasmes no paaudzes paaudzei”

  • Konsultācijas iedzīvotājiem par interneta iespējām, Skype, u.c.
  • 24.martā sekosim līdzi E-prasmju nedēļas 2014 atklāšanai plkst.10.30 Interneta tiešraidē no ES mājas. Būs iespēja tiešsaistē vērot augsta līmeņa politisku diskusiju par e-prasmēm nodarbinātībai, kā arī dzirdēt stāstu par kultūras e-vides pakalpojumiem un aktivitātēm "Kultūra e-vidē". Tiešraidi būs iespējams vērot mājas lapā www.eprasmes.lv. Iespējams izmantot Lattelecom bezmaksas WiFi.
 
 

25.marts –„ Zini savas iespējas!”

  •  E-prasmes - informācijai, nodarbinātībai, saziņai, komunikācijai, komercijai.
  •  Konsultācijas iedzīvotājiem par banku e-pakalpojumiem.

26.marts - IKT karjeras dienas.

  • E-prasmju nedēļas ietvaros Latvijā notiks IKT karjeras dienas. Mērķis - dot iespēju 9. līdz 12. klašu skolēniem iepazīties ar IKT nozari. Būs iespējams sekot un iepazīties ar mācību iestāžu mājas lapām.

27. un 28.marts - „Meklē, novērtē, izmanto un radi”

  • Sadarbībā ar UNESCO Latvija E-prasmju nedēļā aicinām iepazīties ar jaunatklāto interaktīvo karti „UNESCO Latvijas dārgumi” un uzzināt vairāk par savu dzimto pilsētu vai novadu.  Informācija būs pieejama www.unesco.lv 

 

 

Ziņu sagatavoja:
Ādažu novada bibliotēka

Tagi: Informācija, e-prasmes