Sensacionālā romāna “Būda” autora otrais darbs.
    Egocentriskais multimiljonārs Antonijs Spensers pēc asinsizplūduma smadzenēs nonāk komā – un “atmostas” sirreālā pasaulē, dzīvā ainavā, kas atspoguļo viņa zemes mūžu ar visiem postījumiem un zaudējumiem. Viņš sastop cilvēkus, kurus uzskata par savas zemapziņas projekcijām, to vidū arī vīrieti, kurš dēvējas par Jēzu. Dvēseles izmisumā Antonijs lūdz otru iespēju dzīvot un drīkst atgriezties uz zemes, lai vērstu par labu savas kļūdas. Tiesa gan, pasauli viņš tagad redz ar citu cilvēku acīm un dalās viņu pieredzē un emocijās. Katrs viņa pieredzējums ir citāds un savā veidā palīdz tuvoties glābiņam. Antonijam ir piešķirta īpaša dāvana: viņš var izdziedēt kādu cilvēku. Tikai vienu. Un var izvēlēties arī pats sevi...
    Viljama Pola Janga (William Paul Young)  romāns  “Krustceles” ir viņa otrais romāns, un lasītāji ir to nepacietīgi gaidījuši. V.P. Jangs ir dzimis Kanādā, audzis misionāru ģimenē Papua-Jaungvinejā, ilgus gadus darbojies kristīgā draudzē.

  • ,,Tā ir lieliski uzrakstīta un ļoti nozīmīga grāmata par spilgtu pieredzi laikposmā starp veco un jauno dzīvi. Tā patiesi mudina lasītāju padomāt par viņa paša dzīves pieredzi, par pasaules redzējumu, attiecībām ar citiem un par savām īpašībām, ko veidojušas noteiktas izvēles mūža gaitā."

Dans Reinganss

Tagi: Jangs, Krustceles, mūžs