Varbūt tu vari atļauties gaidīt. Varbūt tev ir rītdiena. Varbūt tev ir tūkstoš, trīstūkstoš un desmittūkstoš rītdienu – tik daudz laika, ka vari tajā peldēties, vārtīties, slīdināt to caur pirkstiem kā monētas. Varbūt tev ir tik daudz laika, ka vari ar to šķiesties.Bet dažiem no mums ir tikai šodiena. Un patiesībā nekad nevar skaidri zināt...

  Samantai Kingstonei ir viss: stilīgākais puisis visā pilsētā, trīs superīgas draudzenes un pats labākais, ko piedāvā Tomasa Džefersona vidusskola, sākot ar foršāko galdiņu skolas kafejnīcā un beidzot ar ērtāko vietu autostāvvietā. Ir piektdiena, 12. februāris, un tai jābūt vienkārši kārtējai dienai Semas lieliskajā dzīvē...Taču tā izrādās pēdējā.
  Tad viņai tiek dota otra iespēja. Patiesībā – septiņas. Veselu nedēļu atkal un atkal izdzīvojot savas dzīves pēdējo dienu, Sema atšķetina noslēpumu, kas apvij viņas nāvi, un atklāj, cik vērtīgs patiesībā ir tas, ko viņa var zaudēt.
Lasītāju atsauksmes par grāmatu “Pirms es krītu”

  • Pat ja sižeta apraksts jums pārāk atgādina filmu “Murkšķa diena”, grāmatu tiešām ir vērts izlasīt: tā ir dzīva, emocionāla un ļoti skaista.

Publishers Weekly

  • Savā debijas romānā ļoti ticami uzburtajā pasaulē Olivera pievēršas tam, cik liela ietekme mums ir uz apkārtējiem. Šī ir aizraujoša grāmata ar spēcīgu vēstījumu – nelaidiet to garām!

ALA Booklist

  • “Pirms es krītu” ir gudra, daudzslāņaina un plosoši skaista grāmata. Lorena Olivera uzrakstījusi neparastu debijas romānu par to, ko nozīmē dzīvot un... mirt.

Kerolīna Maklere
Lorena Olivera (1982) beigusi Čikāgas Universitāti un pēc tam apguvusi rakstniecību Ņujorkas Universitātē. Viņa dzīvo Bruklinā un raksta romānus jauniešiem; “Pirms es krītu” ir Lorenas Oliveras pirmā grāmata.

Tagi: Lorena, Olivera, Samanta