Žurnālists Guntis Keisels apkopojis leģendārā hokejista Kārļa Skrastiņa ģimenes un draugu stāstītus stāstus grāmatā “37 stāsti par Kārli”.

Kārlim Skrastiņam mūžam paliks 37 gadi, kuri viņam bija ļoti piepildīti ar notikumiem, emocijām, tuviem cilvēkiem un, protams, viņa lielo mīlestību – hokeju. Šai grāmatai ir daudz autoru. Gan Kārļa radi un draugi, komandas biedri un treneri, kuri dalījās atmiņās, gan sporta žurnālisti, kas pierakstīja šos stāstus.

“37 stāsti par Kārli” ir piemineklis latviešu puisim, kurš agri atrada savu aicinājumu, spēja sasniegt savu mērķi un atstāja par sevi tik daudz labu atmiņu.Grāmatā ir daudz cilvēcīgu stāstu, kas būs interesanti gan katram kārtīgam hokeja fanam, gan arī tiem, kuri par Kārli dzirdēja ziņu pārraidēs.

Grāmatas tapšanā piedalījušies — sieva Zane Skrastiņa, mamma Ieva Skrastiņa, brālis Atis Skrastiņš, treneri Leonīds Beresņevs un Oļegs Znaroks, komandas biedri Rodrigo Laviņš, Ģirts Ankipāns, draugi Māris Akmentiņš, Aija Tērauda, Roberts Štelmahers, žurnālisti Mariss Andersons, Dainis Āzens, Ingmārs Jurisons, Guntis Keisels, Jānis Matulis, Ilze Pole, Armands Puče, Māris Zembergs un daudzi citi.

Tagi: Stāsti, 37, Skrastiņš