ForumsVispārīgi jautājumi — Vēlos strādat!
Autors Ziņa

VelosStradatBiblioteka)))

23.12.2012 01:52

Vēlos strādat!

Labdien visapkart.esmu pilnigs lunis bibliozinibas, un izglitiba man augstāka par pilnigu citu tēmu. Bet jautājums nopietns, vai iepejams stradat bibliotēka piemeram uz 1/4 daļas slodzi?? piemeram klusā mazā bibliotēka, vienu dienu nedēļa??vai pietiek ar gramatu mīļotāja statusu, un kartibas izjutu?? izklausās ka pasakā??bet stradaju stresainu modernu darbu..un visam cauri vienmer vadlinija..gribu but bibliotēkas saimnieks.. !!

Daina Urkevica

29.12.2012 19:34

Iespējams, iepriekšējais komentārs ir joks vai sarkasms :( Bibliotēkas arvien mazāk līdzinās klusai mazai istabai/ām - brīžiem tajās apgrozās vairāk apmeklētāju nekā lielveikalā. Jauku svētku laiku un laimīgu Jauno gadu!

bibliotēkas pele

03.01.2013 09:35

Redz, te saistība, ka b-kā kluss darbs, un sēdēt! Tādu sēdētāju gan man nevajag un klusu arī ne! Vajag pasākumu vadītāju, atraktīvu, komunikablu cilvēku, jo pie datora programmā, lai strādātu ir jābeidz Alise kursi. Tagad visur novērtē inovatīvus risinājumus, radošumu!

Kristīne

04.01.2013 10:13

Šobrīd Nozares informācijas Darba sludinājumu sadaļā pieejamas 6 vakances - tur var iepazīties, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas nozares speciālistiem, kā arī redzami bibliotekāru darba pienākumi.

Lita Skareniece

04.01.2013 17:21

Domāju, ka var kā brīvprātīgais, lai patiešām atpūstos citā vidē un izprastu šo mūsu darbu. Nav jau uzreiz jāorganizē pasākumi vai jādarbojas ar Alisi, bet ir taču tik daudz mazu darbiņu novadpētniecībā, dokumentācijā, plānošanā utt.

iindans

07.01.2013 19:28

Ar 1 dienu nedēļā kļūt par "bibliotēkas saimnieku" būs par maz :(

bibliotēkas pele

09.01.2013 10:17

Jā, jā sarkasms,- nevajag domāt, ka b-ka ir klusa vieta. Tagad jau visu drīkst- i jauniešiem mūzikas dienas, i dziedāt b-kas pasākumiem, i savas bēdas izsūdzēt, i datorjautājumos vuicīties....dažs arī raudāt nāk uz b-ku, ja netiek galā ar sevi un problēmām, ar kurām jāvēršAS PIE SOCIĀLĀ DARBINIEKA....B-kārs ir kompetents un zinošs visos jautājumos!

VelosStradatBiblioteka)))

20.02.2013 01:08

Paldies, draugi!!Piekritu un nepiekritu....sarkasms tas noteikti nav, un par to kluso sedesanu un neko nedarisanu tas ar taa nebija domāts. Agri vai vēlu, ceru iefiltrēties kāda bibliotēka, lai, kā rakstija viena komentētāja...ir milzumdaudz darba, pie novadpetniecibas, un dokomentācijas. Par pasakumiem piekritu...bibliotekāram jābut radosam, un ar izpausmem, protams roka koncertus Tur nerikot, bet vieglu akustiku, kāpec ne. Man šaja sakara radusies doma, pie bibliotēkam piesaistit jauniesus, nav jau obligati viniem tur jaliek lasit grāmatas, bet atmosfera var neievilinat vinus nedarbos. Kada LV ir attieksme pret privātajam bibliotēkam??es vācu grāmatas, protams lidz bibliotēkas krājumiem paudze pietrukst, bet ...varbut kā nevalstiska organizācija tā var darboties un vākt materialu?? Vai LV ir kāda privāta bibliotēka??

ragana. ļoti veca.

05.04.2013 16:19

ai, kā noriebušies šitie nejēgas, kas uzskata, ka bibliotēkā strādāt var jebkurš cilvēks, kas turējis rokā pāris rimi avīzes un piektās klases matemātikas grāmatu! tāpat izbrīna pilnie jautājumi- vai tad, lai strādātu bibliotēkā, ir jāmācās?? Nu, slikti.. ļoti slikti. Jāizglīto sabiedrība, lai beidzot novērtē bibliotekāra darbu.

Kristīne

05.04.2013 16:26

Bet kas tad to darīs, ja ne pats bibliotekārs!?! :)

ilze

08.04.2013 09:33

Super laba doma par privāto bibliotēku! Bizness no tā varbūt nesanāk (kaut gan, ja labi padomā...), bet kā sociāla aktivitāte, kas var tapt interesanta, gan!

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv