ForumsIerosinājumi Latvijas Bibliotēku portālam — Informācijas aktualizēšana portālā
Autors Ziņa

Mario

26.11.2010 13:01

Informācijas aktualizēšana portālā

1. Cik bieži un vai vispār šajā portālā tiek aktualizēta informācija par reģionālajām bibliotēkām? Bauskas Centrālajai un Bauskas Bērnu bibliotēkai jau kopš novembra sākuma ir cits domēna nosaukums nekā tas, kas redzams web lapā biblioteka.lv. 2. Vai web lapa biblioteka.lv spēj attēlot reģionālo bibliotēku lapās publicēto informāciju, izmantojot RSS barotnes, piemēram - http://www.bauskasbiblioteka.lv/bibliotekariem.xml vai arī http://www.bauskasbiblioteka.lv/lasitajiem.xml?

Kristīne

01.12.2010 09:10

Informāciju par reģionālajām bibliotēkām labo pašas bibliotēkas Kultūras kartē, no kurienes reizi diennaktī notiek datu importēšana uz Bibliotēku portālu. Ja portālā ir nekorekta informācija, par to atbild pašas bibliotēkas.

IevaK

09.03.2015 18:31

 Tā kā aizgāju bērna kopšanas atvaļinājumā ar ,manas bibliotēkas profilu ( Babītes novada pašvaldības bibliotēka) neviens nav labojis un atjaunojis informāciju,kā arī nepieciešams ievietot bibliotēkas fotogrāfiju.Portāls nav lietots apmēram 2 gadus. Arī lietotājvārds un parole ir nederīgi,jo netieku izlabot informāciju.Ko man darīt ?

Kristīne

10.03.2015 09:40

IevaK, atsūtiet, lūdzu, savu lietotājvārdu uz e-pastu portals@lnb.lv, paskatīšos vai nav nobloķēts.

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv